trochę o aukcjach
 Oceń wpis
   
Około miesiąca temu wspomniałem w tym blogu o rozpoczęciu mojej przygody z allegro. Niestety , sam początek nie był najlepszy i to z dwóch powodów. Po pierwsze nie udało mi się za wystawiany pierwszy komplet uzyskać satysfakcjonującej (czyli przynajmniej pokrywającej koszty) ceny. A po drugie kupujący bardzo przedłużył same przeprowadzenie transakcji, opóźniając o ponad tydzień wpłatę, no i jeszcze do dzisiaj nie wystawił mi komentarza (jako że startuję każda opinia o mnie jako allegrowiczu jest dla mnie bardzo ważna).
Jednak nie zrażony tym wydarzeniem umieściłem na aukcji kolejne przedmioty (naszyjnik, bransoletkę i kolczyki). Tym razem jednak sprzedawany również za pierwszym razem komplet, podzieliłem na wchodzące w jego skład przedmioty i wystawiłem je w oddzielnych aukcjach. No i można powiedzieć, ze było to odpowiednie posunięcie. Tym razem uzyskałem kwotę która mnie satysfakcjonuję, a poza tym dzięki rzetelności kupującego, który natychmiast dokonał wpłaty cała procedura poszła błyskawicznie i już dziś (dwa dni po wysyłce) otrzymałem pozytyw i sam również taki komentarz wystawiłem kupującemu.
Obecnie na jakiś czas przerywam swoją przygodę z allegro, ale niewątpliwie wrócę na aukcje, gdy tylko edę posiadał odpowiedni do moich oczekiwań towar...
Komentarze (2)
Kry lodowe cicho sza ;)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Ankieta
W co najlepiej inwestować?
Najlepsze jest inwestowanie w Akcje
Najlepsze jest inwestowanie w Surowce
Najlepsze jest inwestowanie w Obligacje
Najlepsze jest inwestowanie w Wiedzę
Najlepsze jest inwestowanie w Żąłądek
Najlepsze jest inwestowanie we własną działalność
Najlepiej nie inwestować
Najlepsze jest inwestowanie w Waluty
Najlepsze jest inwestowanie w Ziemię
Najlepsze jest inwestowanie w Sztukę

 UWAGA!

Treści przedstawione we wpisach najlepszego blogu o inwestowaniu na giełdzie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor najlepszego blogu o inwestowaniu na giełdzie nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zamieszczonych na tym blogu artykułów i wpisów, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie wpisów niniejszego blogu o giełdzie.

 

Polecam kategorie Inwestowanie jako zgodną z obecną tematyką tego bloga jak również kategorię Gospodarka blisko z ta tematyką związaną, ciekawe rzeczy znajdziecie również w innych kategoriach ale gdy w grę wchodzi najlepszy blog o inwestowaniu na giełdzie te dwa tematy są najistotniejsze.
Najnowsze komentarze
2014-04-01 12:38
Gosienka776677:
W odpowiedzi na komentarze
Pozdrawiam serdecznie :)
2014-02-03 20:56
klimatyzacja:
W odpowiedzi na komentarze
fakt giełda to taka ruletka, ze czasami ciężko coś powiedzieć na pewno, wystarczy jeden ruch[...]
2014-01-31 16:24
mojeopinie:
W odpowiedzi na komentarze
Szukam informacji na temat inwestowania na giełdzie, tutaj na bblog jest sporo dobrych blogów[...]
2014-01-15 14:55
doniaa90:
Kolejna sprzedaż w portfelu
suchar z tym komentarzem że czas na inwestowanie na giełdzie się kończy. On się nigdy nie[...]
2014-01-15 14:53
doniaa90:
W odpowiedzi na komentarze
Wow, a jednak się autor pojawił! Szczerze powiem, że były o to zakłady w komentarzach :) Miłe[...]
O mnie
MM
PAN srebrnooka i jego inwestowanie na giełdzie