Swieżość umysłu czyli złota zasada nie zapisywania haseł
 Oceń wpis
   
A tak było pięknie, już dzięki konsekwentnej pracy propagandowej zbliżałem się do 10 najpopularniejszych bblogów i nagle trach........... (każda KROPKA TO CO NAJMNIEJ JEDNO PRZEKLEńSTWO)
A że bardzo uświadomiony ze mnie użytkownik netu (czasem trochę przeświadomiony i zbyt nieomylny) to z zasady nie zapisuje nigdzie swoich haseł a tym bardziej nie tworzę ich według zasady "imię psa i data urodzin ostatnio zmarłej rybki" ale z uparcie prowadzoną polityką nieufności najpierw losuje różne liczby a później sprawdzam co mi w kolejności wychodzi i porównuje do tablicy ascii
Po kasacji danych zapisywanych przez moją ulubioną przeglądarkę straciłem wszystko łącznie z pamięcią. Aspiracje miejsca w naj 10 poszły w zapomnienie święta okropne i smutne (ostatnie obydwa) aż stał się cud i przypomniałem sobie o moim starym dysku w starym komputerze gdzie wszystko powinno działać i gdzie moja ulubiona przeglądarka miała zapamiętane hasełko do mojej ulubionej darmowej skrzynki poczty elektronicznej którą namiętnie od niepamiętnych czasów wykorzystywałem do otrzymywania mailingu zwanego spamem (od razu zastrzegam że ten od money.pl nawet czasami czytałem, ale że regularnie atakuje mnie przy wchodzeniu na serwis okienko z propozycją newsów money zaczyna mnie to irytować).
Hip hip hurra wróciłem
(dobra i starczy tego lania wody)
Na szczęście oprócz haseł do mniej lub bardziej ważnych for i społeczności niby - szkoły resztę tajnych hasełek miałem opanowane (technika nie pozwalania ulubionej przeglądarce zapamiętywania haseł o ironio ocaliła je od zapomnienia). Banki i te sprawy pozwoliły mi na przeżycie. Tylko zdrowie psychiczne gdy przez kilka kolejnych miesięcy obserwowałem szybki spadek mojego ulubionego bloga w rankingu popularności, znacznie ucierpiało
............... (nie muszę przypominać co znaczą kropki)
Na poważnie to nie życzę nikomu takiej przygody, niby nic strasznego ale ......
Komentarze (0)
Polska scena polityczna po... domena na sprzedaż
Ankieta
W co najlepiej inwestować?
Najlepsze jest inwestowanie w Akcje
Najlepsze jest inwestowanie w Surowce
Najlepsze jest inwestowanie w Obligacje
Najlepsze jest inwestowanie w Wiedzę
Najlepsze jest inwestowanie w Żąłądek
Najlepsze jest inwestowanie we własną działalność
Najlepiej nie inwestować
Najlepsze jest inwestowanie w Waluty
Najlepsze jest inwestowanie w Ziemię
Najlepsze jest inwestowanie w Sztukę

 UWAGA!

Treści przedstawione we wpisach najlepszego blogu o inwestowaniu na giełdzie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor najlepszego blogu o inwestowaniu na giełdzie nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zamieszczonych na tym blogu artykułów i wpisów, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie wpisów niniejszego blogu o giełdzie.

 

Polecam kategorie Inwestowanie jako zgodną z obecną tematyką tego bloga jak również kategorię Gospodarka blisko z ta tematyką związaną, ciekawe rzeczy znajdziecie również w innych kategoriach ale gdy w grę wchodzi najlepszy blog o inwestowaniu na giełdzie te dwa tematy są najistotniejsze.
Najnowsze komentarze
2014-04-01 12:38
Gosienka776677:
W odpowiedzi na komentarze
Pozdrawiam serdecznie :)
2014-02-03 20:56
klimatyzacja:
W odpowiedzi na komentarze
fakt giełda to taka ruletka, ze czasami ciężko coś powiedzieć na pewno, wystarczy jeden ruch[...]
2014-01-31 16:24
mojeopinie:
W odpowiedzi na komentarze
Szukam informacji na temat inwestowania na giełdzie, tutaj na bblog jest sporo dobrych blogów[...]
2014-01-15 14:55
doniaa90:
Kolejna sprzedaż w portfelu
suchar z tym komentarzem że czas na inwestowanie na giełdzie się kończy. On się nigdy nie[...]
2014-01-15 14:53
doniaa90:
W odpowiedzi na komentarze
Wow, a jednak się autor pojawił! Szczerze powiem, że były o to zakłady w komentarzach :) Miłe[...]
O mnie
MM
PAN srebrnooka i jego inwestowanie na giełdzie