Bawimy się Tybetem! Puknijcie się w łeb!
 Oceń wpis
   

I się wkurzyłem. Już od kilku ładnych miesięcy czekałem aż w konkursie pozycjonowanie zostanie podane hasło konkursowe. No i niestety stało się to jakoś na koniec maja. Sam fraza brzmi "ręceprecz odtybetu". Jak ją przeczytałem po prostu mnie zatkało i to tak że dusiłem złość w sobie aż do dzisiaj.

Ostrzegam w dalszej części mogę użyć kilku epitetów!

Co za idioci mogli wymyśleć, żeby na konkurs w którym głównie udział biorą ludzie nie mający w ogóle jakiegokolwiek pojęcia o TYBECIE, jego historii i kulturze, dla których warto ten NARÓD wspierać w jego  próbach obrony własnej kulturowej i historycznej odrębności, przed polityką planowego zniszczenia tych cech które świadczą o unikalnej TOŻSAMOŚCI TYBETAŃCZYKÓW.

Co za ludzie twierdzący że są jakimiś tam autorytetami (w kwestii pozycjonowania) mogli taką frazę wogóle brać pod uwagę. Mogę sobie tylko z pewną nadzieją, że to była zwykła głupota a nie czyn z premedytacją popełniony, domyślać się że w swej "mądrości" autorzy tej frazy pomyśleli że to będzie dobry sposób na wspieranie TYBETU.

Teraz po wpisaniu tej frazy w pierwszej z brzegu wyszukiwarce znajdziemy strony które po raz tysięczny powielają teksty ze stron ważnych dla sprawy Tybetu organizacji (oczywiście bez podawania źródeł), znajdziemy setki a może już tysiące automatycznie generowanych stron spamu w którym brak jakiejkolwiek logiki i celu a treść nie nadaje się nawet na próbę jego zrozumienia. Zresztą jak wielkie obecnie spustoszenie cały konkurs ze swoją "frazą konkursową" dokonał po zaledwie miesiącu wystarczy spojrzeć na wyniku wyszukiwania w google po wpisaniu hasła: Wolny Tybet bądź TYBET.

Jestem na prawdę wciekły na tych którzy wymyślili tegoroczną konkursową frazę. Tym bardziej że po ponad półtora roku mojej przygody z "pozycjonowaniem" a dokładniej pisząć z SEM chciałem sam wziąść w tym konkursie udział i sprawdzić na ile pewne moje wypracowane działania w zakresie zdobywania i utrzymywania wysokiej pozycji w przeglądarce, się sprawdzą.

Dopisane w między czasie:

  • Raport 30 czerwca 2008 godz 19:30 Wyniki wyszukiwania w google pl frazy TYBET: 20 stron i podstron konkursowych, najwyżej strona konkursowa jest na 7 pozycji. Dla frazy WOLNY TYBET: również 18 pozycji to strony i podstrony konkursowe(wow o jedną mniej), a najwyzej strona konkursowa w wynikach wyszukiwania znajduje się nadal na pozycji 3. Kolejny raz pragnę pogratulować autorom konkursowej frazy.
  • Raport 29 czerwca 2008 godz 19:30 Wyniki wyszukiwania w google pl frazy TYBET: Bez zmian w stosunku do dnia wczorajszego. Dla wwspomninej w tekście głównym frazy WOLNY TYBET: również 19 pozycji to strony i podstrony konkursowe, a najwyzej strona konkursowa w wynikach wyszukiwania znajduje się na pozycji 3. Kolejny raz pragnę pogratulować autorom konkursowej frazy.
  • Raport 28 czerwca 2008 godz 18:00 Wyniki wyszukiwania w google pl frazy TYBET: na 100 pierwszych wyświetlonych wyników strony stworzone tylko i wyłącznie z myślą o konkursie okupują 19 pozycji (prawie jedna piąta) Strona konkursowa najwyżej w wynikach wyszukiwania klasuje się obecnie na 6 pozycji. Kolejny raz pragnę pogratulować autorom konkursowej frazy.

Zapraszam do wspierania poważnej organizacji walczącej o istnienie Tybetu

Komentarze (0)
Polak, który zwał się Bolkiem Gra w Gruzję
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Ankieta
W co najlepiej inwestować?
Najlepsze jest inwestowanie w Akcje
Najlepsze jest inwestowanie w Surowce
Najlepsze jest inwestowanie w Obligacje
Najlepsze jest inwestowanie w Wiedzę
Najlepsze jest inwestowanie w Żąłądek
Najlepsze jest inwestowanie we własną działalność
Najlepiej nie inwestować
Najlepsze jest inwestowanie w Waluty
Najlepsze jest inwestowanie w Ziemię
Najlepsze jest inwestowanie w Sztukę

 UWAGA!

Treści przedstawione we wpisach najlepszego blogu o inwestowaniu na giełdzie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor najlepszego blogu o inwestowaniu na giełdzie nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zamieszczonych na tym blogu artykułów i wpisów, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie wpisów niniejszego blogu o giełdzie.

 

Polecam kategorie Inwestowanie jako zgodną z obecną tematyką tego bloga jak również kategorię Gospodarka blisko z ta tematyką związaną, ciekawe rzeczy znajdziecie również w innych kategoriach ale gdy w grę wchodzi najlepszy blog o inwestowaniu na giełdzie te dwa tematy są najistotniejsze.
Najnowsze komentarze
2014-04-01 12:38
Gosienka776677:
W odpowiedzi na komentarze
Pozdrawiam serdecznie :)
2014-02-03 20:56
klimatyzacja:
W odpowiedzi na komentarze
fakt giełda to taka ruletka, ze czasami ciężko coś powiedzieć na pewno, wystarczy jeden ruch[...]
2014-01-31 16:24
mojeopinie:
W odpowiedzi na komentarze
Szukam informacji na temat inwestowania na giełdzie, tutaj na bblog jest sporo dobrych blogów[...]
2014-01-15 14:55
doniaa90:
Kolejna sprzedaż w portfelu
suchar z tym komentarzem że czas na inwestowanie na giełdzie się kończy. On się nigdy nie[...]
2014-01-15 14:53
doniaa90:
W odpowiedzi na komentarze
Wow, a jednak się autor pojawił! Szczerze powiem, że były o to zakłady w komentarzach :) Miłe[...]
O mnie
MM
PAN srebrnooka i jego inwestowanie na giełdzie