Nic się nie zmienia? Wszystko się zmieni!
 Oceń wpis
   

Ponad rok czekałem by wrócić na łamy blogu o niczym. Rok który we mnie niczego nie zmienił. Ja postanowiłem zmienić coś na zewnątrz...

23 listopada 2009 roku planowałem zrobić około miesięczną przerwę w mojej aktywności blogowej. Przerwa ta w przypadku srebrnooka.bblog.pl trwała do wczoraj kiedy to umieściłem trzecią część historii Wilkołak.Ta historia nie tak miała się skończyć. Ale pierwotnego zakończenia już po prostu zapomniałem. Przepraszam.

W ciągu roku udało się mojemu blogowi utrzymać w pierwszej trzydziestce bbloga. Świadczy to o dwóch rzeczach. Po pierwsze dotychczasowa moja twórczość była na tyle dobra by utrzymać pewien poziom ruchu/czytelnictwa mojego bloga nawet wówczas gdy przez rok nie ukazywała się żadna nowa treść. Po drugie - niestety - świadczy to o słabości z jednej strony społeczności bblogowej i jakby nie było konkurencji, z drugiej strony słabości całego serwisu Bblog.pl.

Co do mojej dotychczasowej twórczości to rozpoczęła się ona wraz z początkiem działalności sklepu internetowego z biżuterią srebrnooka.pl (domena już do mnie nie należy a sklep już nie istnieje) stąd dużo wpisów poświęconych tej tematyce. Później wraz z zakończeniem działalności sklepu nastąpił dosyć chaotyczny okres który skończył się wspomnianą roczną przerwą. W tym czasie - przed przerwą- próbowałem pisać na różne tematy czego wynikiem były między innymi wpisy o samej technice pisania jak i opowiadanie "Wilkołak". To już historia.

Jak wyglądała roczna przerwa według danych z Google Analytics:

  • 6384 odwiedziny
  • 6065 niepowtarzalnych urzytkowników
  • 7858 odsłon

Najczęściej odwiedzana treść to:

Co ciekawe na tym ostatnim wpisie najwięcej czasu spędzili czytelnicy. Aż tak dobrym poetą byłem ;-)

Jak widać początek ciągle najbardziej wpływa na liczbę odwiedzających i kilka dobrze napisanych artykułów z cenną bo poszukiwaną treścią zwraca się w postaci ruchu użytkowników do dziś. Sprawdzają się również wszelkie teksty o potworach (wiersz też tu wliczam), jak również odpowiedzi na nurtujące nas codziennie pytanie: ILE DO KOŃCA...? Zwrócił się wpis o pieniądzach i śnie - ale tego się spodziewałem i w tym celu ten wpis powstał. Doceniony również został warsztatowy wpis pisarski, co mnie amatora słownego wysiłku cieszy i za co czytelnikom dziękuje.

Tak jak już wspomniałem to już historia. Wracać do tych tematów w tym podejściu do blogowania na bblogu nie zamierzam.

Co teraz będzie tematyka bloga. Nie będzie to już blog o niczym. Przez ten rok zajmowałem się czymś konkretnym i dalej to kontynuuje stąd i tematyka bloga będzie temu poświęcona. Ale na ten temat więcej napiszę w kolejnym wpisie...

 

Komentarze (0)
Wilkołak: Część trzecia Najlepsze są zmiany na lepsze!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Ankieta
W co najlepiej inwestować?
Najlepsze jest inwestowanie w Akcje
Najlepsze jest inwestowanie w Surowce
Najlepsze jest inwestowanie w Obligacje
Najlepsze jest inwestowanie w Wiedzę
Najlepsze jest inwestowanie w Żąłądek
Najlepsze jest inwestowanie we własną działalność
Najlepiej nie inwestować
Najlepsze jest inwestowanie w Waluty
Najlepsze jest inwestowanie w Ziemię
Najlepsze jest inwestowanie w Sztukę

 UWAGA!

Treści przedstawione we wpisach najlepszego blogu o inwestowaniu na giełdzie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor najlepszego blogu o inwestowaniu na giełdzie nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zamieszczonych na tym blogu artykułów i wpisów, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie wpisów niniejszego blogu o giełdzie.

 

Polecam kategorie Inwestowanie jako zgodną z obecną tematyką tego bloga jak również kategorię Gospodarka blisko z ta tematyką związaną, ciekawe rzeczy znajdziecie również w innych kategoriach ale gdy w grę wchodzi najlepszy blog o inwestowaniu na giełdzie te dwa tematy są najistotniejsze.
Najnowsze komentarze
2014-04-01 12:38
Gosienka776677:
W odpowiedzi na komentarze
Pozdrawiam serdecznie :)
2014-02-03 20:56
klimatyzacja:
W odpowiedzi na komentarze
fakt giełda to taka ruletka, ze czasami ciężko coś powiedzieć na pewno, wystarczy jeden ruch[...]
2014-01-31 16:24
mojeopinie:
W odpowiedzi na komentarze
Szukam informacji na temat inwestowania na giełdzie, tutaj na bblog jest sporo dobrych blogów[...]
2014-01-15 14:55
doniaa90:
Kolejna sprzedaż w portfelu
suchar z tym komentarzem że czas na inwestowanie na giełdzie się kończy. On się nigdy nie[...]
2014-01-15 14:53
doniaa90:
W odpowiedzi na komentarze
Wow, a jednak się autor pojawił! Szczerze powiem, że były o to zakłady w komentarzach :) Miłe[...]
O mnie
MM
PAN srebrnooka i jego inwestowanie na giełdzie