Czy warto pisać o byle czym? 3x TAK!
 Oceń wpis
   

Często piszę mimo że nie mam o czym. Zastanawiacie się pewnie czy ma to jakikolwiek sens. Ano ma!

Pisanie o niczym

Po pierwsze zawsze dobrze jest gdy roboty wyszukiwarek odświeżają informację na temat Twojego bądź mojego bloga regularnie i w miarę często. Robią tak tylko wtedy gdy wiedza że warto to robić. A to znaczy ze będą odwiedzały regularnie nasze strony o ile regularnie będą pojawiały się tam nowe treści (jest to też powód dla którego warto dostawać od czasu do czasu nawet te najgłupsze i nic nie wnoszące do tematu komentarze - samokrytyka mi wyszła).

Jak już się przyzwyczaimy do regularnego korzystania z zewnętrznych statystyk szybko zauważymy że nawet te wpisy o których zbytnio długo nie myśleliśmy pisząc je, potrafią generować w dłuższym okresie spory ruch. Jest to drugi powód dla którego warto pisać byle co, aby to opublikować. Poza tym w przypadku takiego ruchu najczęściej mamy do czynienia z osobami które przejrzą więcej niż jedna stronę naszego bloga, a za takich otrzymujemy premie od wyszukiwarek. Poza tym gdy blog utrzymuje się z reklam duża ilość nowych użytkowników to coś co mnie osobiście kręci.

Trzecia sprawa, to to iż nawet jeżeli treść nikogo łącznie z robotami wyszukiwarek nie zainteresuje to i tak będziecie mieli korzyści z napisania takiego artykułu. Dlaczego? A no bo ćwiczenie czyni mistrzem. Wystarczy przeskoczyć do moich pierwszych wpisów i zobaczyć jak bardzo przez te kilka lat zmienił się mój styl i sama jakość moich wpisów. Wiadomo wciąż jeszcze mi daleko do najlepszych. Ale kto powiedział że zamierzam się z nimi ścigać.

No i pamiętajcie że wiedz którą wynieśliście ze szkoły o pisaniu wszelkiego rodzaju rozprawek ma małe przeniesienie do pisania bloga

Komentarze (2)
Otherfest 2009 video Wilkołak historia prawdziwa: Prolog
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Ankieta
W co najlepiej inwestować?
Najlepsze jest inwestowanie w Akcje
Najlepsze jest inwestowanie w Surowce
Najlepsze jest inwestowanie w Obligacje
Najlepsze jest inwestowanie w Wiedzę
Najlepsze jest inwestowanie w Żąłądek
Najlepsze jest inwestowanie we własną działalność
Najlepiej nie inwestować
Najlepsze jest inwestowanie w Waluty
Najlepsze jest inwestowanie w Ziemię
Najlepsze jest inwestowanie w Sztukę

 UWAGA!

Treści przedstawione we wpisach najlepszego blogu o inwestowaniu na giełdzie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor najlepszego blogu o inwestowaniu na giełdzie nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zamieszczonych na tym blogu artykułów i wpisów, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie wpisów niniejszego blogu o giełdzie.

 

Polecam kategorie Inwestowanie jako zgodną z obecną tematyką tego bloga jak również kategorię Gospodarka blisko z ta tematyką związaną, ciekawe rzeczy znajdziecie również w innych kategoriach ale gdy w grę wchodzi najlepszy blog o inwestowaniu na giełdzie te dwa tematy są najistotniejsze.
Najnowsze komentarze
2014-04-01 12:38
Gosienka776677:
W odpowiedzi na komentarze
Pozdrawiam serdecznie :)
2014-02-03 20:56
klimatyzacja:
W odpowiedzi na komentarze
fakt giełda to taka ruletka, ze czasami ciężko coś powiedzieć na pewno, wystarczy jeden ruch[...]
2014-01-31 16:24
mojeopinie:
W odpowiedzi na komentarze
Szukam informacji na temat inwestowania na giełdzie, tutaj na bblog jest sporo dobrych blogów[...]
2014-01-15 14:55
doniaa90:
Kolejna sprzedaż w portfelu
suchar z tym komentarzem że czas na inwestowanie na giełdzie się kończy. On się nigdy nie[...]
2014-01-15 14:53
doniaa90:
W odpowiedzi na komentarze
Wow, a jednak się autor pojawił! Szczerze powiem, że były o to zakłady w komentarzach :) Miłe[...]
O mnie
MM
PAN srebrnooka i jego inwestowanie na giełdzie